O serwisie

OfertPracyOfertyPracy.olsztyn.pl jest serwisem poświęconym olsztyńskiemu rynkowi pracy. Powstał z myślą o osobach poszukujących pracy jak i pracodawcach szukających nowych pracowników. Odwiedzający mogą znaleźć na stronie różnorodne oferty pracy, staży, praktyk, zleceń, korepetycji oraz szkoleń i kursów. Serwis istnieje od kwietnia 2006 roku i przez ten czas na jego łamach pojawiło się ponad 6500 ofert.

Przejrzysta budowa i intuicyjna obsługa serwisu pozwala w szybki i wygodny sposób przeglądać ogłoszenia. Zarówno dodawanie jak i przeglądanie ofert jest darmowe i nie wymaga rejestracji.

Opinie użytkowników:
Jadwiga Kulesza - "Chciałam serdecznie podziękować wszystkim pracownikom portalu za to że stworzyli tą stronkę i mogłam zamieścić tu swoje ogłoszenie. Pilnie potrzebowałam opiekunki dla mojego taty. Obdzwoniłam wszystkie możliwe DPS-y i ośrodki pomocy - nigdzie nie mogli mi pomóc bo brakowało ludzi do pracy. Zamieściłam ogłoszenie na portalu i w ciągu 12 godzin zadzwoniło do mnie wiele chętnych pań. Dziadzio ma opiekę, a ja nie muszę się martwić o niego będąc w pracy. Wielkie DZIĘKUJĘ."

Z wyrazami szacunku
Zespół OfertyPracy.olsztyn.pl

Logo serwisu:
logo serwisu

Wersja 2006-2008

Wersja 2008-2010