To ogłoszenie został dodane ponad 30 dnie temu...
0

zgłoszeń

Praktykant Etat

dla Adecco Poland / Olsztyn

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Obecnie poszukujmy osób zainteresowanych odbyciem nieodpłatnych praktyk w oddziale Adecco w Olsztynie.

Stanowisko: Praktykant/ Praktykantka
Miejsce pracy: Olsztyn

Zakres obowiązków:
•Udział w bieżących projektach rekrutacyjnych ( m.in. projekty międzynarodowe)
•Współudział w opracowywaniu strategii poszukiwań
•Screening aplikacji
•Udzielanie informacji kandydatom
•Raportowanie

Wymagania:
•zainteresowanie zagadnieniami związanymi z rekrutacją i selekcją pracowników;
•umiejętność obsługi urządzeń biurowych i programów pakietu MS Office;
•dyspozycyjność do pracy (co najmniej 4 godziny dziennie);
•bardzo dobra organizacja pracy, doskonałe umiejętności interpersonalne;
•pozytywne nastawienie do życia;

Mile widziane:
•mile widziani studenci ostatnich lat lub absolwenci takich kierunków jak: socjologia, doradztwo zawodowe, ekonomia, zarządzanie, administracja, prawo;
•znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
•Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
•Szansę sprawdzenia się w realizowaniu rzeczywistych projektów rekrutacyjnych
•Szansę sprawdzenia się oraz zdobycia doświadczenia pod okiem specjalistów z obszaru HR.

Oferta dotyczy możliwości odbycia praktyk.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres:
olsztyn@adecco.pl

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ostatnie ogłoszenia w Adecco Poland
Etat Główna Księgowa / Księgowy z j. angielskim dla Adecco Poland / Mrągowo 17-04-2015
Etat Praktykant/Praktykantka dla Adecco Poland / Olsztyn 13-10-2011

Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Zgłoś to!
Poleć znajomemu
Opublikowane w dniu 13-10-2011
Oglądane: 1369 razy