To ogłoszenie został dodane ponad 30 dnie temu...
2

zgłoszeń

Asystent ds. marketingu internetowego Etat

dla 4STUDIO Sp. z o.o. / Olsztyn

Poszukujemy osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu marketingu internetowego na staż. Jeżeli jesteś pasjonatem nowych mediów, internetu i chciałbyś dowiedzieć się więcej od praktyków branży zgłoś się do nas.
Szukamy chętnych do pracy na stanowisku asystent ds. marketingu internetowego na pół roku. Jeżeli się sprawdzisz być może zostaniesz z nami na dłużej!

Twoje obowiązki:
Obsługa i nadzór nad kampaniami AdWords,
Raportowanie wyników do klientów oraz przełożonych
SEO – copywriting, optymalizacja, nadzorowanie działań SEO
Prowadzenie i obsługa działań w mediach społecznościowych
Copywriting i redakcja
Nadzór nad prowadzonymi kampaniami reklamowymi – display,
Śledzenie bieżących trendów w internecie
Kontakty z klientami
Przygotowywanie ofert dla potencjalnych klientów

Większość tych rzeczy nauczymy Cię w pierwszych miesiącach pracy ;)

Nasze wymagania:
Bardzo dobra znajomość branży internetowej
Pracowitość
Sumienność
Umiejętność samodzielnej pracy
Pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura;
Zaangażowanie w powierzone obowiązki

To co my oferujemy Tobie:
Specjalistyczną wiedzę, której nie zdobędziesz z książek
Odpowiedzialną oraz różnorodną pracę
Współpracę z kompetentnym i dynamicznym zespołem
Pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
Szansę szybkiego rozwoju zawodowego
Pracę nad ciekawymi projektami
Bardzo dobre warunki pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany/a prześlij swoje CV + LM na adres: karolina.klujszo@4studio.net, chętnie się z Tobą spotkamy!

Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Zgłoś to!
Poleć znajomemu
Opublikowane w dniu 07-06-2010
Oglądane: 5685 razy