To ogłoszenie został dodane ponad 30 dnie temu...
1

zgłoszenie

Stażysta/ka Etat

dla Agencja Pracy Progres HR / Olsztyn

Agencja Pracy Progres HR (certyfikat nr 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Olsztynie poszukujemy osoby chętnej do odbycia płatnego stażu w naszej Agencji.

Zakres obowiązków:
- prace administracyjno-biurowe,
- współpraca z Konsultantami przy realizacji projektów rekrutacyjnych,
- współudział w redagowaniu ogłoszeń z ofertami pracy,
- wstępna selekcja aplikacji,
- obsługa bezpośrednia oraz telefoniczna interesantów,
- zarządzanie bazą danych

Pracodawca oferuje:
- płatny staż (ze skierowania z Urzędu Pracy)
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- współpracę z młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem,
- miłą atmosferę pracy

Pracodawca oczekuje:
- zainteresowania tematyką HR,
- znajomości pakietu MS Office,
- samodzielności i kreatywności w działaniu,
- zaangażowania w pracę,
- mile widziane doświadczenie w dziale rekrutacji/personalnym,
- wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
- statusu absolwenta uczelni wyższej lub studenta studiów zaocznych zarejestrowanego w Miejskim Urzędzie Pracy w Olsztynie

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania aplikacji na adres e-mail: olsztyn@progreshr.pl z dopiekiem STAŻ

Pracodawca przewiduje możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ostatnie ogłoszenia w Agencja Pracy Progres HR
Etat Trener/szkoleniowiec dla Agencja Pracy Progres HR / Olsztyn 04-09-2013
Etat Przedstawiciel handlowy dla Agencja Pracy Progres HR / Olsztyn 04-09-2013
Etat Wydawnictwo IMP- sprzedaż artykułów dla Agencja Pracy Progres HR / Olsztyn 03-09-2013
Etat SZKOLENIOWIEC / TRENER dla Agencja Pracy Progres HR / Olsztyn 29-08-2013
Etat Doradca klienta dla Agencja Pracy Progres HR / Olsztyn 28-08-2013

Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Zgłoś to!
Poleć znajomemu
Opublikowane w dniu 20-04-2012
Oglądane: 1793 razy