To ogłoszenie został dodane ponad 30 dnie temu...
0

zgłoszeń

Praktyki w Agencji Pracy Etat

dla Grupa Progres / Olsztyn

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Od 2002 roku stajemy naprzeciw najbardziej zaawansowanym projektom mając w zasięgu 3 niezależne specjalizacje: Progres HR, Progres Consulting oraz Progres Permanent Recruitment. Taka dywersyfikacja pozwoliła nam nie tylko stworzyć kompleksowy pakiet usług łączący w sobie profesjonalizm, elastyczność i indywidualizm, ale również zmienić postrzeganie rozwiązań doradczo-szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Współpracujemy z ponad 600 firmami na terenie całego kraju, dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Olsztynie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRAKTYKANT/KA DS. REKRUTACJI

Zakres obowiązków:

- prace administracyjno-biurowe,

- współpraca z Konsultantami przy realizacji projektów rekrutacyjnych,

- współudział w redagowaniu ogłoszeń z ofertami pracy,

- wstępna selekcja aplikacji,

- obsługa bezpośrednia oraz telefoniczna interesantów

Pracodawca oferuje:

- bezpłatne praktyki,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

- współpracę z młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem,

- miła atmosferę pracy

Pracodawca oczekuje:

- zainteresowania tematyką HR,

- znajomości pakietu MS Office,

- samodzielności i kreatywności w działaniu,

- zaangażowania w pracę,

- wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania aplikacji na adres e-mail: olsztyn@grupaprogres.pl z dopiskiem PRAKTYKI

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ostatnie ogłoszenia w Grupa Progres
Etat Obsługa Klienta dla Grupa Progres / Olsztyn 18-10-2016
Etat Merchandiser / Wykładanie towaru dla Grupa Progres / Olsztyn 17-10-2016
Etat Konsultant dla Grupa Progres / Olsztyn 17-10-2016
Etat Od zaraz- pracownik fizyczny, ślusarz dla Grupa Progres / Ostróda 08-12-2015
Etat Pracownik pomocniczy dla Grupa Progres / Ostróda 10-08-2015

Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Zgłoś to!
Poleć znajomemu
Opublikowane w dniu 16-02-2014
Oglądane: 546 razy