Regulamin

 1. Uprawnionym do zamieszczania ofert w serwisie OfertyPracy.olsztyn.pl jest osoba fizyczna lub podmiot prowadzący działalność gospodarczą.
 2. Warunkiem zamieszczenia oferty jest wypełnienie formularza do zgłaszania ofert.
 3. Oferta pojawi się niezwłocznie w bazie po zaakceptowaniu jej przez administratora serwisu.
 4. Dodawanie ofert przez Agencje Pośrednictwa Pracy możliwe jest dopiero po dotacji serwisu (informacja na stronie głównej).
 5. O formie prezentacji oferty na stronie decyduje wyłącznie administrator serwisu.
 6. Usunięcia oferty może dokonać sam użytkownik w panelu zarządzania ogłoszeniami.
 7. Usunięciu lub modyfikacji podlegają oferty:
  - w których znajdą się słowa obraźliwe, o treści erotycznej lub naruszające godność osób trzecich.
  - powtarzające się i dotyczącego tej samej oferty.
 8. Ponowne dodanie oferty o identycznej treści może nastąpić nie wcześniej niż 1 tydzień od wprowadzenia poprzedniej.
 9. Warunkiem korzystania z serwisu przez osobę dodającą ofertę jest wyrażenie zgody na przesyłanie jej informacji handlowych przez OfertyPracy.olsztyn.pl, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 10. Serwis zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym regulaminie oraz prawo do zawieszenia lub zakończenia zamieszczania ofert w każdym czasie bez podania przyczyn.
 11. Serwis OfertyPracy.olsztyn.pl nie pośredniczy w poszukiwaniu pracy co za tym idzie nie odpowiada za nieprawdziwość ofert, jak również za wszelkie szkody wynikłe ze skorzystania z oferty prezentowanej na jego stronach.
 12. Użytkownik zamieszczając ofertę na stronach OfertyPracy.olsztyn.pl wyraża jednocześnie zgodę na stosowanie się do niniejszego regulaminu oraz potwierdza fakt zapoznania się z nim.